Kedves Olvasók! – A magam és kollégáim nevében köszönöm, hogy idén is az AgrárUnióval tartottak.
Hírek - 2019.12.22
Bízom benne, hogy amilyen lelkesedéssel készítettük az egyes lapszámokat,önök legalább akkora érdeklődéssel olvasták a cikkeinket.
Ennek érdekében követtük a világ és főleg hazánk mezőgazdaságában történt politikai és gazdasági változásokat; kutattunk érdekességek után; adtunk hírt a leginnovatívabb gépekről, termelőeszközökről; mutattunk be különleges szakembereket, egyedi látásmódú gazdákat; tartottunk beszámolókat agrártémájú kiállításokról, konferenciákról; vagy tettük közzé kutatók többéves munkájának eredményeit. A célunk az volt és a jövőben is az lesz, hogy hasznos új információkkal tovább gazdagítsuk és mélyítsük a mezőgazdasággal kapcsolatos tudásukat, és ezzel megkönnyítsük nehéz, de sok örömmel is járó mindennapi munkájukat.
Ezért hoztuk létre KárKép néven növényvédelemmel foglalkozó weboldalunkat is, melynek elindításával az volt a célunk, hogy bőséges képi anyag felhasználásával mutassuk be a szántóföldi növények kártevőit, órokozóit, élettani eredetű problémáit.
Reméljük, hogy jövőre is minket választanak. További érdekességekért kérjük, vegyenek részt a Traktorszépségverseny® (www.agrarunio.hu/traktor) játékunkban és az Év növényvédelmi fotója (www.karkep.hu) pályázatunkon! Kövessenek bennünket az AgrárUnió honlapján, valamint Facebook- és Instagram-oldalán! Személyesen is örömmel találkozunk olvasóinkkal, kérjük, keressenek fel bennünket az AGROmashEXPO G pavilon 203 F standján! Várjuk Önöket sok szeretettel!
Ezúton kívánunk Önöknek békés, boldog ünnepeket, egészségben és sikerekben gazdag új évet!
Nemes Gyöngyi
főszerkesztő
Címkék:
12 százalékkal csökkent a takarmánykukorica ára
Júliusi kerti bakancslista
Csak precízen! – Terepszemlén: Valtra N155e Direct
Mennyit számít a bálatömörség?
Az eldugott tápanyag
Élénkült az élő marha és a marhahús külkereskedelme
Nemzeti parki programajánló július 3–5.
A csalánlé ereje a biokertben: Készítsünk ingyen csodaszert a ...
Ukrajnának nem kell agrártámogatás
A Bizottság kijelöli a virágzó állattenyésztési ágazat és az ...