Égből pottyant hírességek
Hírek - 2019.11.05
A dél-koreai Samsung óriásvállalat marketingesei találták ki azt az ötletet, hogy hírességek selfie-jeit küldik fel egy speciális ballonon, nagyjából 32 kilométeres magasságba az atmoszférába.
A projekt valószínűleg a tervezettnél három nappal korábban fejeződött be, miután az űreszköz egy michigani lovas farmra zuhant. A szerencsének köszönhetően emberi sérülés és anyagi károkozás nem történt.
Az amerikai gazdaság házaspár tulajdonosai éppen az állatokkal foglalatoskodtak, amikor hirtelen hangos zúgásra, majd csattanásra lettek figyelmesek. Némi keresgélés után megtalálták az űreszközt a birtokukon. A celebek selfie-jeit hordozó berendezés a Samsung egyik új telefonjának reklámozására készült. Miután a hírességek lefotózták magukat, a képeket kilőtték az űrbe – hogy az utazás a mit sem sejtő michigani gazdák farmján érjen véget. A Samsung szerint „tervezett ereszkedés” történt, amelyet egy előre kiszemelt vidéki területen hajtottak végre.
(Fotó: Emma Selmon / Gratiot County Herald)
Költségkímélő napi rutin – Energiahatékonyság az állattartó ...
Új szakmai kézikönyv segíti a szőlő aranyszínű sárgaságának ...
Európai szinten is kiemelkedő öntözési projekt valósult meg ...
Tavaszi hagyomány zaja szólt a legelőkért és a pásztorokért
Gyomirtási tapasztalatok egy változó technológiai ...
Fontos határidő: március 31-ig teljesítendő az éves nitrát ...
Az unióban és itthon is emelkedett a bárány ára
Komplex gyomhelyzetekre komplex válasz: így működik a PIRATES ...
A korai gyommentes kukorica kulcsa – a pre-poszt technológiában ...
Paci® a gyompusztító