Iratkozzon fel hírleveleinkre, hogy naprakész, gazdálkodásához létfontosságú tartalmakhoz juthasson!
Hírek - 2018.09.18
Ha idén gabonavetőgép vásárlást tervez, érdemes lehet igénybe venni a Zetor-Vas Kft. GASPARDO NINA 300 gabonavetőgép TESZT akcióját! Az akció keretén belül a Zetor-Vas leszállítja, beüzemeli a vetőgépet, és a gazda elégedettségére bízza, hogy a teszt végén megvásárolja e azt.
Amennyiben a gép kipróbálása után, az nem nyerte el a gazda tetszését, a visszaszállítás költsége (100 Ft / km, maximum 20.000,- Ft) a gazdálkodót terheli. Erre a lépésre azért van szükség, hogy lehetőleg csak az vegye igénybe a gépteszt lehetőségét, akinek valóban szándékában áll vásárolni.
A NINA vetőgépen a magadagolás mechanikus úton történik, soronként külön-külön adagolóelem áll rendelkezésre. A kiadagolt mag a magvezető csöveken keresztül, gravitációs úton jut el a csoroszlyákhoz, illetve a talajba.
A NINA használata egyszerű, megbízhatóan működik, masszív felépítésű, és kevés karbantartást igényel. Ideális választás 60-100 Le-s traktorokhoz.
Magmennyiség állítás - Egyszerű és pontos
• A 3 bütykös adagolóval (ellentétben a konkurencia 2 bütykös adagolóival) lehetséges a legnagyobb pontosság elérése
• Az egy kar mozgatásával történő magmennyiség állítással sok időt spórolhatunk meg.
• A váltó egység összes bütyke és csapágya olajfürdőben van, így nem kell aggódni a részek zsírozása miatt.
• 2-400 kg/Ha magmennyiség állítási lehetőség
Többfunkciós magadagoló
• A magadagoló egység nagyon egyszerű kialakítású, és sokféle növényhez állítható
• A kisebb magok vetésének beállítása a nagy szemű magokhoz való gyűrű elzárásával történik.
• Az állítható rugós fenéklemez nagyon gyengéden bánik a magokkal és megőrzi azok épségét a legjobb vetési eredmény elérése érdekében.
Gyors mélységállítás
• A vetési mélységet gyorsan be lehet állítani a vetőrúd szögének mechanikus vagy hidraulikus módosításával
Vetőegység
A vetőegységnél 3 csoroszlya típus érhető el, hogy a vetőgépünk alkalmas legyen többféle talajtípuson való munkára.
Csúszó csoroszlya - A hagyományos módon megművelt, kevés tarlómaradványú területekhez, még abban az estben is ha a föld nagyon tömör és köves, mivel ezzel a vetőegységgel nagyobb sortáv állítható be. A vetőegység elemei csavarral vannak összefogva, nem hegesztve, így a cseréjük könnyen megoldható
Egytárcsás csoroszlya - Minden fajta területhez, még akkor is ha sok a tarlómaradvány. Az állítható mélységhatároló vagy gumikerék segítségével a vetési mélység mindig egyenletes.
Corex tárcsa - Laza talajhoz, még akkor is ha sok a tarlómaradvány. A 2 gömbölyű alakú tárcsa elkészíti a barázdát, és megakadályozza a besüllyedést, valamint hogy túl sok földet mozdítson el a csoroszlya.
Jelentkezés és bővebb információ a GASPARDO NINA gabonavetőgép TESZT-ről:
• Garai Róbert +36 30 466 4936,
• email: iroda@zetorvas.hu
• http://zetorvas.hu/akcios-gepek/item/60-gaspardo-nina-gabonavetogep
LEGOLVASOTTABB HÍREK
Külön hozzájárulás szükséges a viselkedésalapú cookie-k használatához. A hozzájárulást aktív magatartással kell megadni (pl. üres checkbox bepipálása, OK gomb). Ha nem járul hozzá, legyen egy NEM, NEM JÁRULOK HOZZÁ lehetőség. Az érintettnek lehetőséget kell biztosítani, hogy a hozzájárulását később visszavonja (pl. a profil oldalon, vagy felugró ablakban).
A weboldal működését biztosító alapvető cookie-k (pl. nyelv, kosár, session, felhasználói környezet stb.) esetén nem szükséges hozzájárulást kérni!