Fekete-sárga lett a Multiva
Hírek - 2019.11.13
A korábbi zöld-sárga helyett immár fekete-sárga színben pompáznak a Multiva munkagépei, amelyeket a dél-finnországi extrém kötött agyagtalajokra fejlesztenek, így bárhol a világon helytállnak.
Arculatot váltott a közelmúltban a strapabíró, szinte elnyűhetetlen mezőgazdasági munkagépeket gyártó Multiva. A finn márka tulajdonosának számító Dometal Oy-t 1997-ben alapították, s a folyamatos fejlesztés és változás tükrözéseként most látták elérkezettnek az időt a dizájnváltásra. A legszembetűnőbb az eddigi zöld-sárga színek lecserélése a dinamikusabb fekete-sárga kombinációra, s az új megjelenésű termékeket az érdeklődők már a hannoveri Agritechnica kiállításon is közelebbről megszemlélhetik.
A cég közleménye szerint a gépek megbízhatósága és magas minősége természetesen változatlan marad, a friss dizájnra folyamatosan állítják át Magyarországon is a masinákat. A Multiva filozófiája szerint olyan munkagépekkel kívánják szolgálni a mai kor modern gazdáját, amelyek a termelés hosszú távú hatékonyságát javítják. Minden fejlesztésük azt célozza, hogy megbízhatóságot, tartósságot, kompromisszummentes minőséget, valamint jó másodpiaci értéket kínáljanak.
A Multiva nemcsak új színeket, de új mottót is választott: Cultivating the Future – A jövőt műveljük. Ezzel azt a tényt kívánják hangsúlyozni, hogy fő motivációjuk egyszerre biztosítani a mezőgazdasági termelés mai fejlődését, illetve fenntartható jövőjét. A finn munkagépek tartósságát, megbízhatóságát és hatékonyságát garantálja, hogy a Loimaa környékén jellemző extrém kötött agyagtalajokra fejlesztik ki őket, így bárhol a világon helytállnak. A kizárólagos magyarországi importőr Multiva Magyarország Kft. 2013 szeptemberében jött létre.
Címkék: Agritechnica, mezőgépgyártás, munkagép, Multiva, arculatváltás
Így győzzük le a gyomokat a kertben - Tippek a gyommentes kerthez
Az állatról az emberre terjedő zoonózisok
Károsítók a szántóföldön (3. rész) – Április vége-május eleje
A hortenzia gondozásának titkai - Hogyan varázsoljunk dús ...
DUTRA UH-40 – Szőlőművelő hidastraktor
A kistermelői élelmiszer-termelésre, -előállításra és ...
Az AGRO MASTERS YIELD SHIELD rendszere technológiai ...
Tízéves pécsi tartamvizsgálat - a mikrobiális készítmények ...
Gombák kalászon, zászlóslevélen
Elindult a vetés. Készüljünk fel a kukorica gyomirtására!