TERMÉNYFELVÁSÁRLÁSI ÁRAK:
Étkezési búza: 66.932,36 Ft (tonna)
Napraforgómag: 217.304,46 Ft (tonna)
Takarmánykukorica: 70.933,55 Ft (tonna)
Takarmányárpa: 63.924,51 Ft (tonna)
Repcemag: 185.706,37 Ft (tonna)
Full-fat szója: 198.551,98 Ft (tonna)
ÜZEMANYAGÁRAK:
Gázolaj ára: 615 Ft
Benzin ára: 595 Ft
DEVIZA KÖZÉPÁRFOLYAM:
EUR: 366,04
USD: 313,36
CHF: 396,86
GBP: 422,57
Hirdetés
Olasz öltönyt kapott a Zetor Proxima is

Olasz öltönyt kapott a Zetor Proxima is

Traktorok - 2019.10.12

A Major után a Zetor Proxima modellek is az olasz Pininfarina stúdió által megálmodott, izgalmas külsővel kerülnek jövőre piacra. A dizájnfrissítés a többi családon is megjelenik majd.

A megújult Zetor Proxima traktorok a lengyelországi AGRO SHOW szakkiállításon mutatkoztak be a nagyközönség előtt szeptember második felében. A tömeggyártásuk ugyan csak jövőre kezdődik, néhány gép azonban már az október eleji csehországi szántóversenyen is megjelent. Az átfazonírozást a cseh gyártó a többi típusán is folytatni kívánja.

zetor 2

A 76–117 LE-s teljesítménytartományt lefedő Proxima traktorok a megváltoztatott motorborítás és tetőforma révén az eddiginél is jobb kilátást biztosítanak a kezelő számára. Javítottak a légkondicionáló és a fűtőrendszer hatékonyságán is. A frissítéseket a Proxima család 15. születésnapja tette aktuálissá. A 2004-es alapmodell után három évvel jelent meg a Proxima Plus, amelyet nagyobb teherbírásra terveztek, valamint erősebb motorral és korszerű váltóművel szereltek fel a hatékony munkavégzés érdekében, a Proxima Power változat pedig elektrohidraulikus irányváltóval rendelkezik.

zetor 3






Szerző: AgrárUnió

Címkék: újdonság, Zetor, MAJOR, Proxima, Pininfarina, dizájn
Friss hírek
Kiemelt hírek