Augusztusban újra STIHL fakitermelő verseny
Hírek - 2021.07.13
2021. augusztus 28-án, szombaton, Bükkzsércen újra STIHL Fakitermelő Versenyt rendeznek. Egy év kényszerű kihagyás után ismét összegyűlnek a csapatok és megszólalnak a motorfűrészek a már kipróbált helyszínen.
A vetélkedés izgalma, a pontosság, a szakmai precizitás és a jó hangulat a régi, a találkozás apropóját azonban egy különleges alkalom adja: idén ünnepli fennállásának 30. évfordulóját az Andreas STIHL Kft.
A bükkzsérci falunappal egyszerre tartott jubileumi versenyen a legutóbbi időszak legjobbjai mérhetik össze a tudásukat: a 2019-es országos döntő csapatai kaptak személyre szóló meghívást az eseményre. Rajtuk kívül korlátozott számban más csapatok is indulhatnak, így akik versenyzőként érdeklődnek a részvétel iránt, azt 2021. augusztus 15-ig az info@fakitermeloverseny.hu e-mail címen jelezhetik.
A programmal és a nevezési feltételekkel kapcsolatos további információk hamarosan elérhetők lesznek a fakitermeloverseny.hu oldalon.
Ha tetszett a cikk regisztráljon az AgrárUnió hírlevélre: https://www.agrarunio.hu/regisztracio
Címkék: Stihl, fakitermelő verseny
Növeljük a folyamatos erdőborítással kezelt állami erdők ...
Újdonságok Szlovéniából. Egyszerűen a legjobb…
Kertészkedés szintet lépve – Miért az emelt ágyás a bőséges ...
Költségkímélő napi rutin – Energiahatékonyság az állattartó ...
Európai szinten is kiemelkedő öntözési projekt valósult meg ...
Komplex gyomhelyzetekre komplex válasz: így működik a PIRATES ...
Gyomirtási tapasztalatok egy változó technológiai ...
Tavaszi hagyomány zaja szólt a legelőkért és a pásztorokért
Ősszel elvetni, tavasszal (nem) elrontani – Néhány gondolat a ...
Vadföldgazdálkodás és a fenntartható vadgazdálkodás ...