December végén járnak le a régi őstermelői igazolványok
Hírek - 2016.12.05
Elvesztik érvényességüket december végén a régi őstermelői igazolványok - mondta a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara szóvivője.
Süle Katalin közlése szerint, akik még nem igényelték az új típusú igazolványt, amely egy műanyag kártya, még ebben az évben meg kell ezt tenniük, hiszen jövő év márciusáig erre nem lesz lehetőségük.
Szólt arról is, hogy szeptemberig 190 ezer ilyen igazolványt igényeltek, azok jelentős részét már kipostázta az agrárkamara, ugyanakkor még 60 ezren nem jelezték a cserét a szervezet felé.
Az új kártya érvényességét az eddigi háromról öt évre növelték - fűzte hozzá.
Forrás: MTI
Címkék:
A Nébih oldalán követhető, mikor kell az egyes vármegyékben ...
Terménypiaci helyzetkép 2026. májusában: változó ...
Fito kalauz napraforgóban
A napraforgó védelme nem virágzáskor kezdődik
Májusi-júniusi tennivalók a napraforgóban
Konyhakert a teraszon - Zöldségtermesztés cserépben
A jégkármérséklő rendszer továbbra is védi az országot
Kerti méhlegelő lépésről lépésre: Kevesebb fűnyírás, több élet
Direktvetés Horsch gépekkel
Méhészeti növekedés: Rekordot döntött a méhkaptárak száma az ...