Iratkozzon fel hírleveleinkre, hogy naprakész, gazdálkodásához létfontosságú tartalmakhoz juthasson!
Hírek - 2023.03.18
Ha látnánk, éjszaka fátyolfelhős ég látványa fogadna minket, amely kitart mellettünk jó darabig vasárnap is. A jövő héten pedig folytatódik a felmelegedés.
Szombat estétől derült vagy fátyolfelhős idő várható csapadék nélkül. A déli, délkeleti szelet az Észak-Dunántúlon élénk lökések kísérhetik – jelezte az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -3 és +3 fok között alakul, de a hidegre hajlamos helyeken ennél hidegebb is lehet.
Vasárnap reggeltől napos, fátyolfelhős idő várható, de délutántól időszakosan vastagabb lehet a felhőzet. Csapadék nem lesz. A délies szelet helyenként élénk lökések kísérik.
A legmagasabb nappali hőmérséklet 13 és 18 fok között valószínű.
Hétfőn a vastagabb felhőzet a déli óráktól délkelet felé levonul, mögötte felhőátvonulásokra számíthatunk. Helyenként előfordulhat kisebb eső, záporeső. Az északnyugati szelet sokfelé élénk, néhol erős lökések kísérik. Hajnalban 1 és 7 fokot mérhetünk, de az északi völgyekben gyenge fagy sem zárható ki. Délután 13 és 18 fok között alakul a hőmérséklet.
(Fotó: Hermann Traub/Pixabay)
LEGOLVASOTTABB HÍREK
Külön hozzájárulás szükséges a viselkedésalapú cookie-k használatához. A hozzájárulást aktív magatartással kell megadni (pl. üres checkbox bepipálása, OK gomb). Ha nem járul hozzá, legyen egy NEM, NEM JÁRULOK HOZZÁ lehetőség. Az érintettnek lehetőséget kell biztosítani, hogy a hozzájárulását később visszavonja (pl. a profil oldalon, vagy felugró ablakban).
A weboldal működését biztosító alapvető cookie-k (pl. nyelv, kosár, session, felhasználói környezet stb.) esetén nem szükséges hozzájárulást kérni!